INFORMATIEDAG EN GRATIS PROEFTRAINING
Tijdens onze informatiedagen ontdek je alles wat je moet weten over de verschillende opleidingen van Snowsports Nederland! Er zijn een aantal skileraren aanwezig die al een ski-, of snowboardopleiding doorlopen hebben. Zij zijn dé experts en geven je de allerbeste tips om jouw opleiding een vliegende start te geven. Verder zijn er ook theorieboeken aanwezig waar je in kunt kijken om je inzicht te geven in verschillende vakken.
Tijdens de gratis proeftraining, die ongeveer 2 uur duurt, behandelt de trainer de basis technieken die terugkomen in één van de opleidingen. En je krijgt persoonlijke tips over hoe jij jouw techniek kunt verbeteren.
De proeftraining is helemaal gratis! Het enige wat je zelf hoeft te betalen, is je entreeticket voor Snowworld. Dus zorg dat je erbij bent!
Webinar
Uiteraard kun je in plaats van de informatiedag ook een Online Webinar volgen. Deze vinden regelmatig plaats, klik hier voor alle data!
Als je een webinar hebt gevolgd, dan hoef je niet perse meer aan de presentatie deel te nemen en kun je dus ook alleen de training volgen.